+370 657 89603 | I-IV 16:00-20:00 | Registracija visą parą...

Vaikų ir paauglių psichologas

Paslauga laikinai neteikiama.
Kaip dažnai jie linkę neklausyti, daryti savo ir elgtis "ne taip, kaip reikia" ?
Kaip Jums teisingai suprasti paauglį ir nesugadinti santykių ?
2-10 metų amžiaus vaikai yra gana imlūs naujovėms ir bendraujant su jais galima pritaikyti daug metodų. Tik svarbu tėvams įgauti praktinių tokių metodų taikymo įgūdžių, kuriuos vėliau galima toliau naudoti kūrybiškai, atsižvelgiant į individualaus vaiko savybes, charakterį, jau susiformavusius įpročius, tradicijas ir t.t.

Atsiribojimas, kaip ir per didelė globa, yra kenksmingas kraštutinumas. Kai kurie tėvai mano, jog protingiausia palikti paauglį savo valiai: nori laisvės – imk, turėk. Tokia netikėta laisvė vaikams sukelia daugiau problemų negu naudos. Nors paauglys kartais atrodo irzlus ir piktas, atsiskyręs ir abejingas aplinkiniam pasauliui, jam reikalingas bendravimas su tėvais ir jų vadovavimas.

Emocinis atsiskyrimas labiausiai užgauna tuos tėvus, kurie staiga supranta, kiek daug laiko, dėmesio neskyrė savo vaikui, nors galėjo, kiek daug nenuveikė kartu, kiek progų praleido.

Tėvų užduotis – ieškoti kontaktų su savo vaikais, nepaisant kylančių konfliktų. Tėvai privalo išmokyti vaikus būti atsakingais suaugusiais žmonėmis, elgtis teisingai, tad konfliktai neišvengiami. Paprasčiausias konflikto sprendimo būdas – užsidarymas ir vengimas bendrauti – yra taikliausias būdas paaugliui įskaudinti ir pridaryti visai šeimai dar daugiau žalos.

Tiek mamytėms ir tėveliams, tiek ir jų vaikams labai naudingos vaikų psichologo konsultacijos padės suprasti vykstančius procesus, surasti palankius sprendimus. Esant būtinybei nukreipsime gydytojo psichiatro konsultacijai.

Psichologija ( gr. ψυχή psukhē “siela, dvasia”; ir -λογία, -logia "mokslas") - yra mokslo ir taikomoji disciplina, kuri studijuoja žmogaus psichines funkcijas ir elgesį. Šios srities specialistai psichologai studijuoja tokius reiškinius kaip suvokimas, pažinimas, dėmesys, emocijos, motyvacija, asmenybė, elgesys ir tarpasmeniniai santykiai, aiškinasi protinių funkcijų vaidmenį individualiam ir socialiniam elgesiui. Psichologai neturi medicininio išsilavinimo. Jie vaistų neišrašo. Psichologai atlieka konsultavimą, užsiimdami psichodiagnostika ir psichoterapija, naudodami tam tikros krypties metodus.

Svarbu:
  • Receptų vaistams be specialisto konsultacijos neišrašome.
  • Gydytojas Jūsų laukia, todėl, jei negalėsite atvykti sutartu laiku, praneškite apie tai bent prieš 24 val. telefonu ar elektroniniu paštu.
  • Užsiregistravus, nepranešus iš anksto ir neatvykus gali būti taikomas 20 EUR patirtų nuostolių kompensacijos mokestis.
Mūsų filosofija

Teikti medicinos paslaugas, užtikrinti teisingą ligų diagnostiką bei adekvatų jų gydymą. Savo pacientams užtikrinti privatumą, profesionaliai padėti suvokti savo sutrikimus. Teikti suprantamai ir kvalifikuotą informaciją apie vaistus, jų poveikį bei galimas gydymo alternatyvas.

Apie įstaigą

Medicinos centras LORAVITA įregistruotas 2008 metais, licencijos Nr. 3255. Tai privati ir specializuota gydymo įstaiga Klaipėdoje...

Daugiau
Kontaktai

El. paštas: info®loravita.lt

Telefonas: +370 657 89603

Daugiau

© 2008 - LORAVITA