+370 657 89603 | I-IV 16:00-20:00 | Registracija visą parą...

Psichologo konsultacija ir psichoterapija

Paslauga laikinai neteikiama.
Kiekvienas savo gyvenime yra patyręs įtampą, nesėkmes ir stresus. Dar senovės filosofų išmintis teigė, kad žmones labiausiai įskaudina ne tai, kas atsitiko, bet jų pačių reakcija į tą įvykį.
Psichoterapija tikrai skirta ne tam, kad padarytų žmogaus gyvenimą nerūpestingą. Jeigu Jūs neturite galimybių įsidarbinti ten, kur norėtumėte - psichoterapija nepadės. Bet, jeigu jūs nuolatos jaučiate baimę, kad negalėsite susikaupti pokalbiui prieš priėmimą į darbą, konfliktai kolektyve tapo Jums įprastu dalyku - specialistas gali Jums padėti.

Psichologija ( gr. ψυχή psukhē “siela, dvasia”; ir -λογία, -logia "mokslas") - yra mokslo ir taikomoji disciplina, kuri studijuoja žmogaus psichines funkcijas ir elgesį. Šios srities specialistai psichologai studijuoja tokius reiškinius kaip suvokimas, pažinimas, dėmesys, emocijos, motyvacija, asmenybė, elgesys ir tarpasmeniniai santykiai, aiškinasi protinių funkcijų vaidmenį individualiam ir socialiniam elgesiui. Psichologai neturi medicininio išsilavinimo. Jie vaistų neišrašo. Psichologai atlieka konsultavimą, užsiimdami psichodiagnostika ir psichoterapija, naudodami tam tikros krypties metodus. Jeigu yra būtina medicininė apžiūra, tyrimas ir gydymas, pacientas paprastai nukreipiamas pas gydytoją psichiatrą.

Psichoterapija - yra gydymo metodas, kuomet paciento psichologinės, socialinės ir kt. problemos sprendžiamos tiesioginio kontakto su profesionalu (psichoterapeuto) metu, taikant verbalinę ir neverbalinę komunikaciją.

Psichoterapija taikytina tais atvejais, kai sunkumai ir problemos kyla iš Jūsų asmenybės vidaus, priklausomai nuo Jūsų charakterio, kai trikdo Jus kasdieniniame gyvenime.
Psichoterapija gali būti taikoma tiems žmonėms, kurie kenčia nuo nerimo, baimės, depresijos, nemigos, valgymo sutrikimų, neurotinių sutrikimų, žmonėms, pergyvenantiems sunkią nelaimę, stresą. Šeimyninė ir porų psichoterapija gali padėti spręsti tarpasmeninių santykių problemas tarp sutuoktinių bei kitų šeimos narių.

Musų psichologas padės Jums kritiniais gyvenimo momentais. Gali atlikti visapusišką psichologinį ištyrimą. Tokie tyrimai ne tik padeda mūsų gydytojams patikslinti sutrikimo priežastį, bet ir Jums padės geriau suvokti Jūsų asmenybės stipriąsias ir silpnąsias puses.

Svarbu:
  • Receptų vaistams be specialisto konsultacijos neišrašome.
  • Gydytojas Jūsų laukia, todėl, jei negalėsite atvykti sutartu laiku, praneškite apie tai bent prieš 24 val. telefonu ar elektroniniu paštu.
  • Užsiregistravus, nepranešus iš anksto ir neatvykus gali būti taikomas 20 EUR patirtų nuostolių kompensacijos mokestis.
Mūsų filosofija

Teikti medicinos paslaugas, užtikrinti teisingą ligų diagnostiką bei adekvatų jų gydymą. Savo pacientams užtikrinti privatumą, profesionaliai padėti suvokti savo sutrikimus. Teikti suprantamai ir kvalifikuotą informaciją apie vaistus, jų poveikį bei galimas gydymo alternatyvas.

Apie įstaigą

Medicinos centras LORAVITA įregistruotas 2008 metais, licencijos Nr. 3255. Tai privati ir specializuota gydymo įstaiga Klaipėdoje...

Daugiau
Kontaktai

El. paštas: info®loravita.lt

Telefonas: +370 657 89603

Daugiau

© 2008 - LORAVITA