+370 657 89603 | I-IV 16:00-20:00 | Registracija visą parą...

Priklausomybės nuo opioidinių narkotikų gydymas

Paslauga laikinai neteikiama.
Kaip padėti artimam žmogui, kenčiančiam nuo priklausomybės narkotikams ?
Kaip nustoti vartoti narkotikus ?
Kaip palengvinti skausmingus narkotikų nutraukimo simptomus?
Šiuo metu gyvuoja daug mitų, teigiančių neva narkomanas tai žlugęs žmogus, kad jam neįmanoma padėti, jis tik pats kaltas ir pan. Žmonės, vartojantys narkotikus, o ypač opioidų grupės (dažniausiai heroiną), labiausiai baiminasi šių narkotikų nutraukimo sukeliamų simptomų (kaulų ir raumenų skausmų, šaltkrėčio, nerimo, dirglumo, nemigos, viduriavimo ir t.t.). Todėl svarbu žinoti, jog šiuolaikinė medicina jau gali padėti priklausantiems nuo narkotikų žmonėms. Svarbiausia - jų pačių noras sveikti ir geranoriškas bendradarbiavimas su gydytoju.

Išvengti sunkiai ištveriamų simptomų padeda gydymas taip vadinamaisiais opioidiniais vaistiniais preparatais Subutex bei Suboxone. Mūsų medicinos centre sėkmingai taikomas opioidų nutraukimo simptomų gydymas preparatu Suboxone, kuris yra pakankamai saugus ir efektyvus. Gydymas parenkamas individualiai kiekvienam pacientui, atsižvelgiant į jo būklę.
Kadangi vaistas yra brangus, todėl pacientas, priklausomai nuo turimų finansinių galimybių gali rinktis trumpesnes ar ilgesnes gydymo schemas.

Kaip ir kiekvienai lėtinei ligai, priklausomybei nuo opioidų būdingi atkryčiai, todėl labai svarbus tęstinis gydymas, kurio tikslas – šių atkryčių profilaktika. Siekiant to išvengti toliau taikomas medikamentinis gydymas bei suteikiama psichologinė - socialinė pagalba.

Ką reikėtų žinoti prieš atvykstant:

  1. Mažiausiai 12 val. nevartoti narkotinių medžiagų.
  2. Tabletės suvartojamos pas mus, gydytojo akivaizdoje, po konsultacijos, apsimokėjus už paslaugą.
  3. Paslaugos kaina apskaičiuojama pagal suplanuotų detoksikacijos dienų skaičių.
  4. Tabletėmis neprekiaujame.
  5. Pabaigus detoksikaciją arba praleidus detoksikacijos vizitą, arba pavartojus vėl narkotinių medžiagų - būklė vertinama kaip naujas epizodas, detoksikacija pradedama iš naujo, apmokant nuo pirmos dienos vizito.
  6. Užsiregistravus, nepranešus iš anksto ir neatvykus- taikomas patirtų nuostolių kompensacijos mokestis 15 €.
Mūsų filosofija

Teikti medicinos paslaugas, užtikrinti teisingą ligų diagnostiką bei adekvatų jų gydymą. Savo pacientams užtikrinti privatumą, profesionaliai padėti suvokti savo sutrikimus. Teikti suprantamai ir kvalifikuotą informaciją apie vaistus, jų poveikį bei galimas gydymo alternatyvas.

Apie įstaigą

Medicinos centras LORAVITA įregistruotas 2008 metais, licencijos Nr. 3255. Tai privati ir specializuota gydymo įstaiga Klaipėdoje...

Daugiau
Kontaktai

El. paštas: info®loravita.lt

Telefonas: +370 657 89603

Daugiau

© 2008 - LORAVITA