+370 657 89603 | I-IV 16:00-20:00 | Registracija visą parą...

Gydytojas psichiatras Vincas Šlioža

Lietuvos Sveikatos mokslų universitete (anksčiau KMU) įgijo gydytojo psichiatro kvalifikacinę specialybę.

Geštalto psichoterapijos studijų centre baigė 5-ių metų podiplomines studijas, apimančias individualų, šeimų, porų bei grupių konsultavimą, specializuotą (žmonių su psichikos sutrikimais) bei organizacijų vystymo konsultavimą.

Kognityvinės ir elgesio psichoterapijos studijos darbui su sergančiais depresija, nerimo sutrikimais, įvairiomis fobijomis; vaikų ir paauglių kognityvinę ir elgesio terapiją, technikas, naujoves.

Dirba Klaipėdos universitetinės ligoninės Afektinių sutrikimų skyriaus bei konsultacinės poliklinikos gydytoju psichiatru. Medicinos centre LORAVITA dirba gydytoju psichiatru.

Gydo esant nuotaikos, nerimo, valgymo, miego bei kitiems psichikos sutrikimams.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Mūsų filosofija

Teikti medicinos paslaugas, užtikrinti teisingą ligų diagnostiką bei adekvatų jų gydymą. Savo pacientams užtikrinti privatumą, profesionaliai padėti suvokti savo sutrikimus. Teikti suprantamai ir kvalifikuotą informaciją apie vaistus, jų poveikį bei galimas gydymo alternatyvas.

Apie įstaigą

Medicinos centras LORAVITA įregistruotas 2008 metais, licencijos Nr. 3255. Tai privati ir specializuota gydymo įstaiga Klaipėdoje...

Daugiau
Kontaktai

El. paštas: info®loravita.lt

Telefonas: +370 657 89603

Daugiau

© 2008 - LORAVITA