+370 657 89603 | I-IV 16:00-20:00 | Registracija visą parą...

Gydytoja psichiatrė Laurina Šliožienė

Lietuvos Sveikatos mokslų universitete (anksčiau KMU) įgijo gydytojos psichiatrės kvalifikacinę specialybę.

Geštalto psichoterapijos studijų centre baigė 5-ių metų podiplomines studijas, apimančias individualų, šeimų, porų bei grupių konsultavimą, specializuotą (žmonių su psichikos sutrikimais) bei organizacijų vystymo konsultavimą.

Sertifikuota European Association for Behavioural and Cognitive Therapies KET psichoterapeutė, baigusi Kognityviosios ir elgesio psichoterapijos 3-jų metų podiplomines studijas darbui su sergančiais depresija, nerimo sutrikimais, įvairiomis fobijomis bei vaikų ir paauglių kognityvinę ir elgesio terapiją, gydymo technikas ir naujoves.

Dirbusi Kauno apskrities priklausomybės ligų centre gydytoja psichiatre narkologe. Medicinos centre LORAVITA dirba gydytoja psichiatre.

Konsultuoja pacientus žalingai vartojančius ar kenčiančius dėl priklausomybės alkoholiui. Gydo nerimo, nuotaikos sutrikimus. Depresijos beri panikos sutrikimo gydymas, bei įvairius kitus psichikos sutrikimus.

Kalbos: lietuvių, rusų.
Mūsų filosofija

Teikti medicinos paslaugas, užtikrinti teisingą ligų diagnostiką bei adekvatų jų gydymą. Savo pacientams užtikrinti privatumą, profesionaliai padėti suvokti savo sutrikimus. Teikti suprantamai ir kvalifikuotą informaciją apie vaistus, jų poveikį bei galimas gydymo alternatyvas.

Apie įstaigą

Medicinos centras LORAVITA įregistruotas 2008 metais, licencijos Nr. 3255. Tai privati ir specializuota gydymo įstaiga Klaipėdoje...

Daugiau
Kontaktai

El. paštas: info®loravita.lt

Telefonas: +370 657 89603

Daugiau

© 2008 - LORAVITA