+370 657 89603 | I-IV 16:00-20:00 | Registracija visą parą...

Medicinos psichologė, psichoterapeutė
Ingrida Karmazaitė-Karnackienė

Baigusi Vytauto Didžiojo universitete psichologijos magistrantūros studijas. Turi Mokyklinės psichologijos magistro laipsnį. Pabaigusi Suaugusiųjų klinikinės psichodiagnostikos mokymo programą.

Stažavosi Maskvos Serbskio institute medicinos ir teismo psichologijos srityse.
Dalyvavo tarptautinėje studijų programoje-stažuotėje Vokietijoje, skirtoje psichologinei ir socialinei pagalbai šeimai ir vaikams.
Išklausiusi Kognityvinės ir elgesio terapijos mokymo kursą „Kompleksinis nerimo sutrikimų ir depresijos gydymas naudojant kognityvinę-elgesio psichoterapiją“.
Turi leidimą atlikti vaikų intelekto tyrimą WISC-III bei DISC metodikomis.
Ilgametę psichodiagnostinių tyrimų atlikimo patirtis.

Medicinos centre LORAVITA dirba psichologe, atlieka psichologinę diagnostiką, psichoterapinį konsultavimą. Atlieka psichologinius tyrimus, konsultuoja vaikus ir paauglius bei jų tėvus esant stresinėms situacijoms (skyrybos, prievarta), nesusikalbėjimui (vaikas neklauso, nesimoko, nenori eiti į mokyklą), kitiems sutrikimams (įv. baimės, mikčiojimas, užsisklendimas savyje, bendravimo bei elgesio problemos).

Kalbos: lietuvių, rusų.
Paklausti asmeniškai
Mūsų filosofija

Teikti medicinos paslaugas, užtikrinti teisingą ligų diagnostiką bei adekvatų jų gydymą. Savo pacientams užtikrinti privatumą, profesionaliai padėti suvokti savo sutrikimus. Teikti suprantamai ir kvalifikuotą informaciją apie vaistus, jų poveikį bei galimas gydymo alternatyvas.

Apie įstaigą

Medicinos centras LORAVITA įregistruotas 2008 metais, licencijos Nr. 3255. Tai privati ir specializuota gydymo įstaiga Klaipėdoje...

Daugiau
Kontaktai

El. paštas: info®loravita.lt

Telefonas: +370 657 89603

Twitter: psichiatrai

Daugiau