Medicinos centras LORAVITA skambinti I-V nuo 16 iki 21 val. tel.: +370-657-89603
Paieška Vaistai.lt
 Į PRADŽIĄ     DUK     APIE MUS     KONTAKTAI     REGISTRUOTIS     STRAIPSNIAI    Naujas dizainas
9. Aš nesu psichinis ligonis, tačiau ar galite man padėti pasirinkti savo specialybę (baigiu vidurinę mokyklą) ?

      [86.2.125.55]
 • Taip, Jūs galite kreiptis pas mūsų psichologą. Atlikus kelis psichologinius testus (asmenybės, mąstymo ir emocijų) ir aptarus jų rezultatus su specialistu, sužinosite silpnąsias ir stipriąsias Jūsų puses, tinkamumą vienai ar kitai profesijai. Tai padės Jums tvirčiau apsispręsti.
  (Psichologo konsultacija Jums nekainuos).8. Sergu apie 2 metus depresija. Gydausi privačiai pas Kaune garsų gydytoją neurologą, medicinos daktarą. Būklė negerėja, dažnai kartojasi nerimo priepuoliai. Vartoju Xanax. Ar galėčiau kreiptis ?

      [85.232.138.217]
 • Ne tik galėtumėt, bet ir būtinai turėtumėt kreiptis į psichiatrą. Rizikuojate savo, o ne kieno nors kito sveikata. Gydytojas neurologas, net ir labai "garsus", gydo tik tas ligas, kurias Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) nustatė gydytojo neurologo kompetencijoje.
  Neurologas turintis daktaro laipsni - gydytojas, apsigynęs daktaro laipsnį iš kokios nors neurologinės srities, tai yra įsigilinęs į tam tikrą sritį daugiau, negu kiti tos pačios srities gydytojai. Tai jokiu būdu ne gydytojas psichiatras.
  Kitą vertus, visi gydytojai yra pabaigę tą pačią mokymo programą ir turi tą patį pradinių žinių bagažą. Tačiau Jūs juk nesikreipiate dėl kosulio į traumatologą, arba neprašot stomotologo, kad panaikintų odos bėrimus :). Tai kad gydotės apie du metus rodo vieną iš trijų: arba ne ta liga, arba ne tie vaistai, arba netinkamos vaistų dozės.
  Depresijas ir nerimus gydo psichiatrai pagal SAM nustatytą gydytojo psichiatro kompetenciją.7. Ar po "detoksikacijos" aš jau būsiu blaivas ir galėsiu eiti į darbą ? Ar tai pavojinga ?

      [86.38.25.22]
 • Detoksikacija - toksinių medžiagų iš organizmo išvalymas, bendros būklės bei savijautos pagerinimas. Ji gali būti trumpalaikė (kelios valandos) arba ilgalaikė (keletas dienų). Mūsų centre taikoma tik trumpalaikė detoksikacija (kitaip - išblaivinimas). Jūsų būklė po trumpalaikės detoksikacijos labai priklauso nuo daugelio faktorių: kiek laiko buvo vartotas alkoholis, kokio sunkumo girtumo laipsnis ir tt. Tam tikras alkoholio kiekis (ypač, jei alkoholis buvo vartotas ilgą laiką arba atvykote vidutiniame ar sunkiame girtumo laipsnyje) vis tiek išlieka Jūsų ląstelėse ir kraujuje, todėl greičiausiai tą pačią dieną eiti į darbą arba vairuoti dar negalėsite.
  Greitas išblaivinimas po ilgalaikio alkoholio vartojimo visą laiką kelia alkoholinio delyro (psichozės) bei epilepsijos priepuolių grėsmę, todėl primygtinai rekomenduojama šią paslaugą atlikti tik gydytojų psichiatrų priežiūroje, kurie gali užtikrinti šių komplikacijų profilaktiką bei greitą ir kvalifikuotą pagalbą joms išsivysčius.6. Ar jūs koduojate nuo alkoholio ? Kiek laiko žmogus prieš tai turi nevartoti alkoholio ?

      [86.38.204.77]
 • Taip. Taikomas medikamentinis kodavimas nuo priklausomybės alkoholiui. Prieš tai yra būtina psichiatro konsultacija.
  Kuo ilgiau iki kodavimo susilaikysite nuo alkoholio vartojimo, tuo saugiau, tačiau minimalus nevartojimo laikas- 7-10 dienų.5. Įtariu, kad mano sūnus vartoja narkotikus. Pats tai neigia, tačiau kartais būna "stiklinės" akys. Kaip galite padėti ?

      [78.62.137.48]
 • Patikrinti ar pacientas vartoja narkotines medžiagas galima iš šlapimo, seilių ar prakaito, atliekant testus dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Tokius testus galite nusipirkti vaistinėje arba tuo pasirūpinsime ir ištirsime mes, mūsų centre. Tačiau tam reikalinga, kad tiriamasis ateitų pats. Jei nepavyktų to asmens įkalbėti ateiti, jūs patys turėtumėte kreiptis į mūsų centrą. Čia yra konsultuojami šeimos nariai ir jiems patariama, kaip įvertinti problemą, į ką atkreipti dėmesį, atsakoma į visus su Jūsų problema susijusius klausimus.4. Turime didelę nelamę - namie ligonis, kuris negali vaikščioti. Dėl invalidumo pažymos gavimo reikalinga psichiatro konsultacija. Ar galite padėti ?

      [88.222.25.167]
 • Galime. Kaip tik mūsų medicinos centre teikiama paslauga: "specialistas į namus". Atvykęs gydytojas ar slaugos darbuotojas atliks pagal jo kompetenciją visus reikalingus testus, esant reikalui, rekomenduos gydymą bei užpildys reikalingus dokumentus.3. Ar kiekvieną kartą eidamas pas gydytoją turėsiu mokėti ?

      [81.7.93.198]
 • :) Juk eidami pas kirpėją ar stomotologą jiems mokate kiekvieną kartą gaudami paslaugą. Gydymo paslaugos nėra išimtis, tik šiuo atveju už sekančias konsultacijas taikomas mažesnis įkainis negu už pirmąjį vizitą.2. Jūs neišrašote kompensuojamų vaistų, o aš dėl mažos pensijos negalių jų nusipirkti visa kaina.

      [86.100.23.24]
 • Suprantama, kadangi esate pensijinio amžiaus, daugelis medikamentų turi būti Jums kompensuojami. Nėra paslaptis, jog dažnai pasitaiko atvejų, kai siekiant gauti vaistų kompensaciją, sąmoningai įtakojama diagnozė bei gydymo metodas. Deja, tokiu būdu, sutaupote tik savo sveikatos sąskaita...
  Mūsų gydytojai įdėmiai Jus išklausę ir nuodugniai ištyrę, parinks tinkamiausią gydymą. Tik įsitikinę, kad Jums skirti medikamentai nesukelia pašalinio poveikio, arba jis yra minimalus, o teigiamas efektas geras ir Jūs sveikstate, duos atsakymą šeimos gydytojui. Jis galės tęsti mūsų rekomenduotą gydymą, išrašydamas kompensuojamus vaistus, jeigu pagal Jūsų sutrikimą tokie vaistai yra kompensuojami. Su mūsų gydytojais psichiatrais Jūs toliau susitiksite tik dėl gydymo efektyvumo įvertinimo bei gydymo korekcijos.1. Kodėl turėčiau kreiptis mokamos pagalbos, jei Lietuvoje gydymas nemokamas ?

      [85.232.143.151]
 • Apsisprendimas kreiptis į privačias gydymo įstaigas priklauso tik nuo Jūsų paties. Psichologinės problemos yra labai asmeniškas ir subtilus dalykas.
  Kreipdamasis privačiai Jūs ne tik galėsite pasirinkti patogų konsultacijos laiką, bet ir užsitikrinti visišką konfidencialumą. Galite atvykti nesibaimindami susitikti savo kaimyno, viršininko ar kitų pažįstamų asmenų, tai kas beveik neišvengiamai dažniausiai atsitinka viešajame sektoriuje.
  Taip pat Jūs žinosite tikslią konsultacijos trukmę ir kainą, nereikės laukti eilėse, o gydytojas bus suinteresuotas, kad Jūs jaustumėtės patenkintas gauta paslauga.
  Privačioje medicinoje dėmesys kreipiamas ne į pacientų srautus, o į kiekvieną pacientą asmeniškai. Savaime suprantama, kad čia bus suteikiamos itin kokybiškos konsultacijos, atsižvelgiant į paciento individualius poreikius ir pageidavimus, parenkant vaistą, atitinkamą psichoterapijos rūšį ir t.t.


Užduokite savo klausimą

Jūsų vardas: *
Jūsų el. pašto adresas: *
Tema:

Įrašykite savo klausimą:Saugos kodas: *Siekdami apsisaugoti nuo chuliganizmo mes sekame Jūsų IP adresą.

|  1  |

Papildomas darbas psichiatrui !

Darbui Klaipėdoje reikalingas PSICHIATRAS
www.loravita.lt/darbas

Paslaugos

Naujienos

Priklausomybės narkotikams gydymas
Abstinencijos simptomų dėl priklausomybės opioidams gydymas. Daugiau...

Priklausomybės alkoholiui gydymas
Medikamentinis kodavimas ne tik 12-ai, bet ir 3 bei 6 mėnesiams- dar patikimiau, dar pigiau. Daugiau...


Mūsų draugai

Pagalba azartiniams lošėjams

Priklausomybės alkoholiui gydymas

Psichologinės paslaugos Kaune

Psichologų katalogas

Kompiuteriai, GPS, servisas


Kitapsichiatras psichiatro pagalba konsultacija psichiatrai psichiatrinė psichiatrijos psichiatrija psichologinė diagnostika psichodiagnostika vaikų psichologas paauglių psichologas psichologo psichologinė diagnostika diagnozė diagnozuoja ištiria atlieka tyrimus psihologas psihologo psihologinis psihiatras psihiatro psihiatrija psihiatrinė tyrimas ištyrimas tyrimai atminties atminčiai asmenybės asmenybė emocijos emocijų emocijas mąstymas mąstymo mmse mini mental mmpi iq psichoterapija psichoterapeutas psichoterapeuto terapija terapeutas terapeuto asmeninė individuali grupinė porų poroms šeimų šeimos šeimoms šeimoje sąntykiai sąntykių problemos problemas pablogėjus pablogėjimas atšalimas atšalimo nesusikalbėjimas nesusikalbėjimui nesusikalbant nebendravimas nenoras nevalgo nevalgymas anoreksija anorexija anoreksijos anorexijos bulimija persyvalgymas bulimijos bulimijai anoreksijai anorexijai svorio svoris kritimas sumažėjimas sumažėjus mažėjant didėjant nutukimas tukimas antsvoris antsvorio viršsvoris viršsvorio antsvoriui viršsvoriui sorumas storumui per didelis atsikalbinejimas neklausymas atsikalbinėja neklauso nebendrauja nebendravimas nenori bendrauti eiti į mokyklą mokytis mokslai problema problemos problematiškas probelematiškų alkoholis vartojant vartoja alkoholį alkoholimas nuo alkoholio alkoholizmo geria geriant užgėrus užgėrimai girtuoklis girtuolystė girtuoklio užkodavimas kodavimas užsikoduoti užkoduoti koduoti gydyti pagydyti gydymas gydymo gydytojai gydytojas išblaivinimas blaivina išblaivna blaivinimo išblaivinimo detoksikuoja detoksikacija pagirių pagirios pagirioms priklausomybė priklausomas priklausomybės priklausomybei simptomai simptomų pachmielas pachmielo pachmielui pahmielas pahmielo pahmielui revia revijos ravios revija subaxone subaxono subaxonu suboxonu suboksonu suboksonas subaksonas saubaksonu suboxone suboxonu narkomanijos narkomanus narkotikai narkotikų heroinas neroino heroinui opijus opijatai opiatai opiatų opijatų pakaitinė pakaitinei lomkės lomkių lomkėms athodas athodams athodo atchodas atchodui atchodo hašišas hašišo hašišui narkotikas narkotikams narkomanas impotecija inpotencija impotencijos inpotencijos frigdiškumas frigidiškumo frigiškumas frigiškumo lytinis lytinės lytinių lyties varpa varpos varpai varpą makšties makštį makščiai makštimi besimylint mylėtis mylintis lovoje lovos lovą nestovi stovėjimas stovėjimu netraukia nesinori nesusijaudinu susijaudinti sujaudina nesujaudina pasitenkinti psitenkinimo pasitenkinimui pasitenkinant orgazmo orgazmas orgazmui šlapimo urogenitalinės urogenitalinė šlapimas šlapimo šlaplės šlaplę šlaplei besišlapinant nelaikymas susilaikymas nelaiko susilaiko venerologija venerines veneros venerinę venerologinę atsitiktiniai atsitiktinių potraukis potraukio noras noro nenoriu nesinori netraukia nedomina nemalonu skausmingas skausminga skaumingi kraujo greitis kraujotaka kraujotakos kraujotaką echoskopija echoskopuoja echoskopijai echoskopijos echoskopas ehoskopuoja ehoskopijai ehoskopijos ehoskopuoja prostata prostatos prostatai prostatitas prostatito šlapinimosi šlapinantis besišlapinant PSA antigenas antigenų antigenus HPB apyvarpė apyvarpės pasiatėlis penis penio peniui fimozė fimozės phimopzė phimozei phimozės apipjaustymas apipjaustymo apipjaustymui apipjaustimą berniukų berniukams berniukus berniuką berniuko vitaminai maisto papildai papildų papildus sportininkams sportui sporto sportuojantiems nerimui nerimo nerimą deprija depresijos depresijai miegas miego nemiga mieguistumas miegui užmigti užmigimas įtampa štampai stresui streso stresą įtampą kepenims kepenų kepenis apetitas apetito apetitui atminčiai atminties atmintis dėmesys dėmesio dėmesiusi nuovargis nuovargio nuovargti nuvargės nuvargusi nuvargimas nuovargį kaunas kaune klaipėda klaipėdoje klaipėdos kauno medicinos centras medikai medikas mediko gydytojas gydytojo gydytojai specialistas specialistai specialistų loravita lora vita depresija depresijos antidepresantų antidepresantais antidepresinis depresinė depresijai depresinės panikos prieuolis priepuolio priepuoliai priepuolių panika panikai baimės baimė baimingumas nepasitikėjimas nepasitikėjimo fobija fobijos fobijoms fobiją drebulys drebėjimas širdies širdžiai nervai nervuotumas nervingumas jautrumo jautrumui jautrumas padidėjęs sumažėjęs vargina vargstu vargsta jautri vegetodistonija vegetacinė nervų sistema vegetodistonijos vegetodistonijai vegetacinei vegetacinės sistemos svaigimas svaigimo svaigimui svaigimą sukimasis sukimą sukimusi sukimui svaigimas svaigimą svaigimo pykinimo pykinimas pykinimui pykinimą skausmas skausmo skausmingumas skausminga skausmingi skausmą skausmui tirpimas tirpimo tirpimą tirpimui trukčiojimas trukčioja trūkinėja vaidenasi girdi haliucinacija haliucinacijos vaidenimosi kalba komentuoja pataria tyčiojasi balti arkliai baltų arklių baltiems arkliams psichozės psichozė psichozei psichikos psichiką psichotropai psichotropinis psichiatrija psichozinis neuroleptikas neuroleptikų neuroleptikai neurolepsinis neurolepsinio neuroleptikais benzodiazepinai benzodiazepinus benzodiazepinų grupė grupės grupei trankvilizacija trankviliantai trankviliantų trnakviliantais trankviliantas trankviliatą xanax ksanaks xanaks xanakso ksanakso ksanaksui xanaxui xanaxą ksanaksą bromazepamas bromazepamui bromazepamais bromazepamo leksotanilis leksotanilio leksotaniliu leksotaniliui lexotanil lexotanilis lorafen lorafenas lorafeno laorafenui lorafenu loorafeną klonazepam klonazepamas kolanepamo klaonazepamui clonazepam clonazepamas clonazepamui tikas tiko tikui tiką pogimdyvinė pogimdyvinės po gimdymo pogimdyvinei senatvinei senatvinė sanatyvinei senatyvinė demencija silpnaprotystė silpnaprotis silpnapročiai demencijos demencija silpnaprotystę silpnaprotystei orientacijos orientacija dezorientacijs dezorientacijai dezotorientuotas orientuotas neorientuotas nusišneka nusišnekėjimas neištikimybė neištikimas neištikima neištikimybės neištikimo dirglumas piktumas dirglus piktas neramus piktumą dirglumą potrauminio potrauminis potrauminiam potrauminį postresinis stresinį streso šizofrenijos šizofrenija šizofrenijai šizofreniją shizofrenija shizofrenijos shizofrenijai shizofrenikas shizofrenikų shizofreniką šizofrenikas šizofrenikų šizofreniką kliedesys kliedesiai kliedesio kliedesiams kliedesių mdp maniakinė maniakas maniakų maniakui litis ličio bipolinio bipolinis bipoliniam svyravimas svyruojanti svyruoja generalizuoto generalizuotas generalizuotam obsesinis obsesinio obsesiniui obsesinį įkyrios įkyriai įkyrumai įkyrumus įkyrumą reakcija ūminė ūmi reaksijos reakcijai traukuliai traukulius trsaukuliams disociaicnių disociacinis disociaciniam asmenybinis asmenybės asmenybei hipohondrija hipohondrinio hipohondrijos hipohondrikui somatoforminė somatoforminės somatoforminei disfunkcijai disfunkcijos disfunkciją disfunkcija neurastenija neurastenijos neurasteniją košmariški košmarai košmarus košmarams košmarą vaginizmas vaginizmo vaginizmui vaginizmą ejekuliacija priešlaikinė priešlaikinės ejekuliacijos priešlaikinei orgazmo transeksualumo transeksualumui transeksualumas autizmas autismo autizmui autizmu hiperaktyvumas hiperaktyvus hyperaktyvumo hiperaktyvumo hyperaktyvus mikčiojimas mikčiojimo mikčiojimui mikčiojimą profesionalas profesionalus geras geriausias geriausio geriausi privatus privataus privačio privatų mokamas mokamų mokamos mokamoms mokami konfidencialu slapta neoficialu konfidencialiai slaptai nuolaidos nuolaida nuolaidoms nuolaidą.